Zadzwoń, kosmetyczka Kalisz: 502 157 757

Nowość! Depilacja ekskluzywnymi woskami żywicznymi

Woski żywiczne są wybierane przez najlepsze salony kosmetyczne i SPA w ponad 40 krajach ze względu na swoją jakość, komfort i skuteczność działania.

Depilacja woskiem KaliszKomponowane są z najwyższej jakości żywic naturalnych i wosku pszczelego. Dzięki temu woski są niezwykle elastyczne, kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają te nawet najkrótsze o długości 1 mm, a depilacja jest prawie bezbolesna

W końcu depilacja stała się przyjemnością

Redukcję bólu zapewnia też stosowanie specjalnego olejku, który tworzy barierę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania jest prawie nieodczuwalny! Depilacja tą metodą jest o wiele przyjemniejsza niż depilacja laserowa czy depilacja tradycyjna.

Metoda depilacji wykorzystywanym przez nas woskiem zdobyła popularność wśród gwiazd takich jak Victoria Beckham, Sienna Miller, Paris Hilton, Emily Blunt i wiele innych.

Depilacja woskami żywicznymi jest wykonana profesjonalnie i praktycznie bez boleśnie. Najważniejsze że włoski są usunięte wszystkiea a odrasta ich mniej i znacznie wolniej.

Anna, Kalisz

Przyjemna depilacja woskiem pachnącym truskawkami nawet dla skóry wrażliwej! Z depilacji tego typu korzystałam po raz pierwszy. Zabieg podobny do depilacji woskiem jednak znacznie przyjemniejszy. Pierwsza rzecz która zwróciła moją uwagę to to, że zamiast wosku aplikowane jest jakby ciepłe mleczko o zapachu truskawki :) Odrywanie plastrami jest równiez mniej bolesne od tradycyjnego wosku.

Marta, Kalisz

Zabiegi z wykorzystaniem wosków żywicznych pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Szczegółowe ceny dostępne w zakładce: Cennik

Nie jesteś pewna czy ta metoda depilacji jest dla Ciebie? Zadzwoń, porozmawiajmy: 502 157 757

depilacja lycon kalisz