Zadzwoń, kosmetyczka Kalisz: 502 157 757

Opinie klientek

Zabieg jest bardzo profesjonalny - cały czas (ok. 50 minut) uwaga jest skupiona na pielęgnacji okolicy oczu, jest on bezbolesny, dośc przyjemny, wygładza zmarszczki, nawilża wygładza skórę wokół oczu

Ewa | Zabieg wygładzający zmarszczki

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo miły kontakt i duża wiedza Pań z Ambasady Urody pozwalają zaufać ich doświadczeniu. Zabieg dobrze dobrany do moich potrzeb,a efekt zaskakująco satysfakcjonujący. Przebarwienia na mojej twarzy zmniejszyły się i nie są już tak ciemne, więc tym samym są mniej widoczne. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się pozbyć przebarwień skórnych.

Dominika | Zabieg na przebarwienia skóry twarzy

Doskonałe efekty mimo skóry problematycznej

Jako właścicielka skóry trądzikowej, mieszanej, super wrażliwej (jeśli nie atopowej) i naczynkowej, wyposażonej w pory czterokrotnie większe niż przeciętna obywatelka oraz po prostu starzejącej się, jestem dla każdego salonu kosmetycznego prawdziwym wyzwaniem. Ale nie dla Pani Małgosi:) Trzy dni po zabiegu Jonosonoforezy (jeden zabieg, pierwszy w serii) moja skóra jest idealna, pory zniknęły, naczynka się schowały, po zaskórniakach nie został ślad i tylko z brody usianej przed zabiegiem wypryskami skóra schodzi płatami co jest bardzo pożądane:)

Katarzyna | Zabieg Jonosonoforeza glikolowa

Zabieg dotleniajacy O2 Lift

Dzisiaj miałam wykonany zabieg dotleniający. Jestem super zadowolona - kondycja skóry uległa poprawie. Czuję niesamowity komfort i będę częściej korzystała z tego zabiegu (chociaż jestem dosyć ciężka do zabiegów kosmetycznych)

Olga | Zabieg dotleniający O2 Lift

Profesjonalne manicure z malowaniem francuskim

Bardzo ładnie i profesjonalne wykonane, manicure godny polecenia :)

Anna | Manicure

Zabieg bardzo udany. W błyskawicznym tempie poradził sobie z wszystkimi problemami z jakimi pojawiłam się w gabinecie. Wypryski zasuszone, naczynka niewidoczne, pory i zaskórniaki jakby zniknęły. Super!

Katarzyna | Pielęgnacja twarzy
Przyjemne odświeżenie skóry po zimie

Zabieg, który polecam, a któremu poddałam się z początkiem kwietnia - Vital C, wykonany rękoma pani Gosi, fantastycznie złuszcza starą pozimową skóre, redukujac przebarwienia. Towarzyszy mu przyjemny masaż twarzy, szkoda, że trwajacy jedynie 10 min, ale kosmetyk szybko się wchłania, więc dłużej nie ma czego wmasowywać.Ambasada niestety uzależnia, wciąż chce się wiecej i więcej, bo zabiegi są nie tylko przyjemne, ale wykonywane profesjonalnie, na bazie bardzo dobrych i skutecznych kosmetyków a pani Gosia doskonale wie co jest potrzebne danej klientce, do tego posiada szeroką wiedzę w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.Gabinet wart polecenia!

Dominika |

Zabieg na twarz Vital C

Dzięki temu zabiegowe moja szara i zmęczona zimą cera nabrała blasku i świeżości. Zauważyłam również, że skóra jest bardziej napięta i odżywiona. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich twarz wiosną wyglądała promiennie.

Dominika | Zabieg na twarz