Zadzwoń, kosmetyczka Kalisz: 502 157 757

Zabiegi kosmetyczne na raty

seyo-zabieg-3MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) usług kosmetycznych i medycznych. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem jeśli chcą Państwo skorzystać z usług dermokosmetycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że Ambasada Urody została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.).

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  1. Ambasada Urody ustala koszt usług kosmetycznych bezpośrednio z Klientem.
  2. Konsultant MediRaty kontaktuje się z Państwem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
  3. Klient, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
  4. Po podpisaniu umowy na konto Ambasady Urody przekazywane są środki finansowe a Klient może rozpocząć zaplanowane zabiegi kosmetyczne.
  5. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Wniosek online Mediraty

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu - kliknij baner powyżej, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę na usługi kosmetyczne w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu. (link do wniosku on-line) Dzięki tej aplikacji Klient, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu kosmetycznego może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Klienta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Klient preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) MediRaty.pl aby Konsultant mógł oddzonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.